Współpraca Międzynarodowa

września

Wizyta delegacji z University of Raparin, Kurdystan

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji z University of Raparin w dniu 18 września 2019 r.

W dniu 18 września 2019 r. SGGW w Warszawie gościła delegację z University of Raparin z Kurdystanu. W skład delegacji wchodzili: Bahzad Waso Hamad, (Dyrektor Research Centre), Muhammad Hama-Ali Rasheed (Dziekan College of Science) oraz Sanaa Hassan Abdalsahib (Dziekan College of Nursing).

Z gośćmi spotkał się Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada, przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej oraz przedstawiciel Wydziału Rolnictwa i Biologii, dr Katarzyna Kucińska.

Wizyta miała celu nawiązanie współpracy dydaktycznej i badawczej między uczelniami, w szczególności omówiono kwestie wymiany studenckiej i staży dla naukowców, jak też wspólnego przystąpienia do projektów NAWA.