Współpraca Międzynarodowa

grudnia

Wizyta delegacji z Cukurova University, Turcja

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji z Cukurova University, Turcja.

W dniach 6-7 grudnia 2018 r. SGGW w Warszawie przyjęła trzyosobową delegację z Cukurova University, Turcja. W skład delegacji wchodzili: Rektor uczelni, prof. dr. Mustafa Kibar, Kierownik Biura Wspólpracy Międzynarodowej, prof. dr. Harun Arikan, Kierownik Katedry Nauk o Żywności, prof. dr. Huseyin Erten. Z goścmi spotkał się Rektor, prof. dr hab. Wiesław Bielawski, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada oraz przedstawiciele Biura Współpracy Międzynarodowej. Goście odwiedzili także trzy Wydziały: Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumcji, Nauk o Żywności oraz Nauk Ekonomicznych.

Na spotkaniach omówiono dotychczasową współpracę w ramach programu Erasmus+, a także nowe możliwości wspólnej działalności dydaktuycznej i badawczej.