Współpraca Międzynarodowa

listopada
2019

Udział przedstawiciela władz SGGW w obchodach stulecia uczelni partnerskiej - NCHU na Tajwanie

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje, że w dniach 1- 3 listopada 2019 r. przedstawiciel władz SGGW, prof. dr hab. Michał Zasada wziął udział w obchodach stulecia uczelni partnerskiej na Tajwanie - International Forum in Commemoration of the National Chung Hsing University Centennial Anniversary.

W dniach 1-3 listopada 2019 r. w National Chung Hsing University w Taichung na Tajwanie odbyły się ochody 100-lecia Uczelni - International Forum in Commemoration of the National Chung Hsing University Centennial Anniversary. SGGW była reprezentowana przez prof. dr hab. Michał Zasada, Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej. Program ochodów obejmował m.in. sesje plenarne poświęcone tematyce partnerstw międzynarodowych, mobilności i współpracy uczelni z przemysłem.

SGGW i National Chung Hsing University łączy wieloletnia współpraca akademicka. Uczelnie są partnerami m.in. w programie Erasmus+ KA107 (współpraca z uczelniami spoza UE) oraz prowadzą program wymiany studenckiej na podstawie umowie bilateralnej (program PAX).