Współpraca Międzynarodowa

marca
2020

Przesunięcie terminu składania wniosków o projekty Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa strategiczne

BWM informuje o przesunięciu terminu składania wniosków o projekty Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa strategiczne.

FRSE informuje, że zgodnie z podjętą przez Komisję Europejską decyzją, termin składania wniosków o dofinansowanie projektów typu Partnerstwa strategiczne został przesunięty. W związku z tą zmianą działania FRSE zostaną odpowiednio dostosowane. Informacje będą aktualizowane na stronie internetowej.

Partnerstwa strategiczne w dziedzinie młodzieży – UWAGA!  termin został przedłużony do 7 maja 2020 r., 1 października 2020 r. do godziny 12:00 czasu brukselskiego

Partnerstwa strategiczne w dziedzinie kształcenia i szkolenia (dot. sektorów: Edukacja szkolna, Kształcenie i szkolenia zawodowe, Szkolnictwo wyższe, Edukacja dorosłych) – UWAGA!  termin został przedłużony do 23 kwietnia 2020 r.