Współpraca Międzynarodowa

lutego
2016

Erasmus Student Network SGGW nagrodzone prestiżowym tytułem "Section in the Spotlight"!

ESN SGGW zostało wybrane laureatem z pośród ponad 500 sekcji funkcjonujących przy najważniejszych uczelniach wyższych w Europie

Międzynarodowy komitet ESN AISBL, z siedzibą w Brukseli wybiera co miesiąc jedną sekcję, która wykazuję się nadprzeciętnymi osiągnięciami w swoich działaniach. W lutym laureatem tego tytułu została nasza rodzima sekcja ESN SGGW.

Do uzyskania tego prestiżowego tytułu w przeciągu ostatniego roku przyczyniły się realizowane przez ESN SGGW projekty takie jak:

• Ogólnopolski finał zawodów sportowych dla studentów zagranicznych „ESNOLYMPICS” - projekt nagrodzony tytułem „Ogólnopolski Studencki Projekt Roku” (marzec 2015),
  • „Zerówka ESN SGGW” (sierpień 2015), wyjazd dla świeżo przyjętych studentów SGGW,
  • Konferencja „Spotkanie Delegatów” Stowarzyszenia ESN Polska (październik 2015), w której udział wzięli studenci z 40 najważniejszych uczelni wyższych w Polsce.
  • Wyjazdy i spotkania integracyjno-szkoleniowe (m.in. Toruń, Sulejów, dwukrotnie Kraków)
  • Wycieczki dla studentów zagranicznych promujące piękno naszego kraju,
  • Liczne eventy okolicznościowe przybliżające polską kulturę wśród studiujących na SGGW obcokrajowców,
  • Pomoc poprzez akcje charytatywne w ramach projektu SocialErasmus,
  • Wydarzenia promujące zdrowy styl życia oraz wyjazdy na wymiany międzynarodowe.

Cytując autora artykułu ESN SGGW należą się gratulację nie tylko za bycie „Section in The Spotlight”, ale przede wszystkim za bycie przykładem dla całej sieci (ponad 500 uczelni z całej Europy).

Jeszcze raz Gratulujemy!

Więcej informacji na: http://esn.org/spotlight/2016/february