Współpraca Międzynarodowa

stycznia

NCHU Tajwan - MOST Global Talent Internship Program

Uczelnia partnerska SGGW z Tajwanu - National Chung Hsing University zaprasza do udziału w naborze do programu: MOST Global Talent Internship Programme: Green Technology (Sustainability) X Biotechnology (Smart Healthcare).

Program MOST Global Talent Internship trwa od 28 czerwca do 25 sierpnia 2021 r.

Podczas ośmiotygodniowego stażu studenci mogą wybrać jedno z wiodących laboratoriów na najlepszych tajwańskich uniwersytetach, laboratoriach krajowych i korporacjach. Będą również mieli okazję uczestniczyć w prezentowanych przemówieniach, wizytach firmowych, a także w oferowanych zajęciach językowych i kulturowych.

Kwalifikujący się uczestnicy programu otrzymają dotację programu w wysokości około 1500 USD na pokrycie kosztów programu, ubezpieczenia podróżnego i zakwaterowania. Nominowani studenci uczelni partnerskich NCHU (w tym studenci SGGW) otrzymają dodatkowe punkty w selekcji.

W celu nominacji, zgłoszenia studentów SGGW przyjmowane są przez Biuro Wspólpracy Międzynarodowej SGGW do 26 lutego 2021 r.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej programu.

Termin składania wniosków o udział w programie: 26 marca 2021 r.

Kontakt z BWM: exchange@sggw.edu.pl