Współpraca Międzynarodowa

grudnia

Nabór na studia Erasmus+ (KRAJE PROGRAMU – Europa)

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje o otwarciu naboru na wymianę zagraniczną w ramach programu Erasmus+. Szeroka oferta uczelni europejskich skierowana jest do wszystkich studentów SGGW.

Nabór główny będzie prowadzony od 16 listopada do 06 stycznia 2019. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy sprawdzić wydziałową ofertę uczelni do wyboru i przesłać mailowo formularz zgłoszeniowy do koordynatora wydziałowego. Nabór główny dotyczy wyjazdów w semestrze zimowym lub letnim roku akademickiego 2019/20.

Nabór na studia Erasmus+ podzielony jest na trzy etapy:

• Etap I: Nabór na wydziale
  • Etap II: Egzamin językowy
  • Etap III: Weryfikacja list studentów

Egzamin językowy dla studentów, którzy nie posiadają certyfikatu językowego, odbędzie się 26 stycznia 2019r.

Nieprzekraczalny termin przesłania formularza zgłoszeniowego to 06.01.2019r.

Więcej informacji o naborze, zasadach dofinansowania i realizacji wyjazdu na stronie internetowej programu Erasmus+.

Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT:

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW: Budynek 8, pok. 14 (stary kampus)

Małgorzata Kotlicka - erasmus@sggw.pl

Joanna Żach - joanna_zach@sggw.pl