Współpraca Międzynarodowa

grudnia

Nabór do Programu wymiany na rok akademicki 2020/21 DEADLINE 20.12.2019

Biuro Współpracy Międzynarodowej przypomina o zbliżającym się deadlinie naboru do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej na rok akademicki 2020/21

NAWA zaprasza studentów i nauczycieli akademickich z polskich uczelni do składania wniosków do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców – OFERTA WYJAZDOWA. Obecnie NAWA realizuje wymianę akademicką w ramach umów międzyrządowych i współpracy dwustronnej z następującymi krajami: Armenia, Białoruś, Bułgaria, Chińska Republika Ludowa, Chorwacja, Czechy, Egipt, Japonia, Kazachstan, Macedonia Północna, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Tajwan, Ukraina, Węgry oraz Wietnam.

Nabór wniosków do większości wymienionych krajów (wyłącznie drogą elektroniczną) trwa do 20 grudnia 2019 r., godz. 15:00 czasu polskiego.

Więcej informacji tutaj