Współpraca Międzynarodowa

marca
2019

Letni Program Stażowy na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie – lato 2019 – APLIKUJ DO 1 MAJA

Biuro Współpracy Międzynarodowej zachęca do wzięcia udziału w letnim programie stażowym, organizowanym przez Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie.

Letni program stażowy oferuje studentom studiów licencjackich i magisterskich oraz absolwentom możliwość zdobycia doświadczenia badawczego w szerokim zakresie dziedzin naukowych. Uczestnicy programu zdobędą możliwość pracy w najnowocześniejszych laboratoriach (40h tygodniowo) pod kierunkiem naukowców z Uniwersytetu Hebrajskiego. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, na której dostępna jest lista wydziałów, gdzie można odbyć staż.

Bogaty program kursu oferuje również liczne wycieczki i udział w wydarzeniach kulturalnych.

Czas trwania stażu:

4 tygodnie z możliwością przedłużenia

Staż można zrealizować od 16 czerwca do 15 sierpnia 2019 roku.

Jak aplikować?

Aplikować można do 1 maja 2019 roku.

Należy:

1. Skontaktować się z Koordynatorką Wymiany Międzynarodowej Uniwerystetu Hebrajskiego, Panią Ayalą Feinmesser-Mizrahi (e-mail: ayalafm@savion.huji.ac.il)

2. Złożyć w BWM następujące dokumenty:

- CV

- List motywacyjny

- Studenci: wykaz ocen

- Absolwenci: kopia dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów licencjackich lub magisterskich

- Potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2

- 2 listy polecające od pracowników dydaktycznych

3. Po otrzymaniu zgody na wyjazd z SGGW, wypełnić formularz aplikacyjny.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną programu.