Współpraca Międzynarodowa

Aktualności

14
stycznia
2021

Konferencja 61st IACIS Annual Conference 6 - 9 październik 2021

BWM serdecznie zaprasza do zapoznania się z informacją nt. 61st IACIS Annual Conference, która odbędzie się online w październiku 2021.

Konferencja 61st IACIS organizowana 6-9 października 2021 w Golden Nugget, Las Vegas, Nevada.

Tematem konferencji IACIS 2021 będzie Big Data Analytics.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi badaniami związanymi z analizą dużych zbiorów danych, które koncentrują się na aktualnych i nowych tematach, takich jak przywództwo i kultura: budowanie odpornego programu nauczania; nowe technologie z zakłóceniami; uUmiejętności biznesowe dla profesorów danych i analityki; nauka o danych; nauczanie maszynowe; architektura danych; wyniki i strategia analizy dużych zbiorów danych; przywództwo i kultura; bezpieczeństwo; prywatność; bezpieczeństwo cybernetyczne; nauczanie strategii Big Data Analytics; nowe kursy w zakresie analizy dużych zbiorów danych.

Aby dotrzymać terminów konferencji, wszystkie zgłoszenia MUSZĄ zostać przesłane online do 30 maja 2021 r. Ważne: należy pamiętać, że wszystkie zgłoszenia (pełne artykuły, rozszerzone streszczenia i streszczenia) muszą zostać przesłane przed upływem powyższego terminu, aby przejść przez proces weryfikacji.

Zapraszamy do podzielenia się badaniami na temat konferencji lub innymi odpowiednimi badaniami z nauczycielami i specjalistami uczestniczącymi w Międzynarodowej Konferencji IACIS. Zachęcane są również do publikowania artykułów obejmujących powiązane zagadnienia akademickie i techniczne.

Wszystkie zgłoszenia zostaną ocenione metodą podwójnie ślepej próby. Wszystkie wysoko ocenione pełne artykuły zaakceptowane w procesie recenzowania zostaną skierowane do publikacji IACIS. Czasopismo Issues in Information Systems jest recenzowaną, seryjną publikacją zarejestrowaną w U.S. Library of Congress i wymienioną w katalogu Cabell's Directory of Publishing Opportunities in Management. Wszystkie inne zaakceptowane zgłoszenia zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych.

Sugerowane tematy Odwiedź stronę: https://iacis.org/conference/conference.php

Odwiedź poniższy link, aby przesłać zgłoszenie online: https://iacis.org/conference/openconf-annual/openconf/openconf.php

Informacje kontaktowe krzesła konferencyjnego Dr Joanna Paliszkiewicz, Przewodnicząca Konferencji i Wiceprezes Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - SGGW Email: IACIS_Conference@IACIS.org lub joanna_paliszkiewicz@sggw.edu.pl