Współpraca Międzynarodowa

września
2019

FRSE: Konferencja „Przygotowanie i doskonalenie dydaktyczne nauczycieli akademickich jako element zapewniania jakości kształcenia”

BWM zaprasza do udziału w Konferencji „Przygotowanie i doskonalenie dydaktyczne nauczycieli akademickich jako element zapewniania jakości kształcenia” (Poznań, 25 października 2019 r.)

Biuro Szkolnictwa Wyższego w FRSE wraz z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zespołem Bolońskim KRASP zaprasza do wzięcia udziału w Konferencji „Przygotowanie i doskonalenie dydaktyczne nauczycieli akademickich jako element zapewniania jakości kształcenia” (Poznań, 25 października 2019 r.)

W załączeniu znajdą Państwo program konferencji. Rejestracja na konferencję jest możliwa poprzez stronę.

ZAPRASZAMY!