Współpraca Międzynarodowa

marca

ERASMUS+ Virtual Exchange - Masterclass: How to enrich online teaching

BWM zaprasza do udziału w szkoleniu w ramach inicjatywy: ERASMUS+ Virtual Exchange - How to enrich online teaching in higher education through Virtual Exchanges.

Virtual Exchange jest przełomowym narzędziem cyfrowym umożliwiającym głębokie, interaktywne uczenie się międzykulturowe poprzez internetowe dyskusje. Oferuje możliwości wypróbowania innowacyjnych metod nauczania i programów edukacyjnych opartych na współpracy.

Ze względu na ograniczenia nałożone przez obecny wybuch COVID-19 większość uniwersytetów w Europie i na świecie pracuje obecnie nad wdrożeniem zajęć dydaktycznych online, badając narzędzia i metody, które mogą zagwarantować ciągłe zaangażowanie studentów, a także ich aktywny udział. Jednym z podejść, które może pomóc w nauczaniu online, jest Virtual Exchange.

Dołącz do Masterclass i dowiedz się, w jaki sposób można zaoferować studentom wirtualne zajęcia i jak je zintegrować z kursami uniwersyteckimi oraz zaprezentować praktyczne możliwości oferowane przez inicjatywę Unii Europejskiej Erasmus + Virtual Exchange:

Czwartek 26 marca - 11.00 to 12.00 CET

ht