Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

grudnia

"Student's Vision of the World"

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje o organizowanym przez Omsk State Agrarian University międzynarodowym forum pt. "Student's Vision of the World"

Omsk State Agrarian University named after P. A. Stolypin zaprasza wszystkich studentów do uczestnictwa w międzynarodowym forum online pt. "Student's Vision of the Word". Celem formum jest stworzenie cyfrowej przestrzeni wymiany międzykulturowej, rozszerzenie życia studenckiego oraz rozwijanie wspólnych projektów międzynarodowych.

W tym roku Forum reprezentowane jest przez 3 programy startowe:

• "Student's Vision of the Future after COVID-19" – photo + essay contest. The goal of this program is to present the vision of students from various universities and countries of what our life will be like after the pandemic.

• "Student's Vision of the University's Life" - video contest. This program is dedicated to student life in the 21st century.

• "Student’s Vision of the other Nations". The purpose of this program is to create a dialogue space between representatives of different nationalities and to break down existing cultural stereotypes.

Materiały do ​​udziału w Forum należy przesyłać do 10 grudnia 2020 na adres e-mail s.v.world2020@gmail.com.

Od 10 do 14 grudnia każdy przesłany materiał zostanie oceniony.

Po 14 grudnia zostaną opublikowane wyniki Forum. Nazwiska zwycięzców Forum zostaną opublikowane na oficjalnej stronie Forum na Facebooku: https://m.facebook.com/groups/1066329200456364/?ref=group_browse

Uczestnicy, którzy zajmą zwycięskie miejsca, otrzymają elektroniczne dyplomy Forum na podane adresy e-mail.

Aplikacja

Kontakt : s.v.world2020@gmail.com