Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

lutego
2019

Program letni nt. ASEAN i UE organizowany przez EU Centre w Singapurze i Maastricht - Czerwiec 2019

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów do ubiegania się o miejsce w letnim programie organizowanym w Singapurze i Maastricht przez Centrum Unii Europejskiej (EU Centre) razem z partnerami z Jean Monnet Network on Challenges to Multiculturalism and Multilateralism.

Celem programu jest przybliżenie młodym ludziom celów, instytucji oraz zasad funkcjonowania Stowarzyszenia Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) oraz Unii Europejskiej, a także znaczenia tych organizacji dla poszczególnych regionów.

Bogaty program kursu, obejmuje m.in. wizyty w instytucjach, wycieczki kulturalne oraz spotkania z ekspertami. Program stanowić może interesującą okazję do poznania zarówno tej części Azji jak i zgłębienia tematyki rozwoju regionalnego.

Udział w szkole letniej jest bezpłatny. Zakwalifikowani studenci muszą opłacić jedynie bilet lotniczy.

Termin:

15-29 czerwca 2019 (15-21 czerwca w Singapurze, 23-28 czerwca w Maastricht)

Aplikacje:

do 10 marca 2019 za pośrednictwem formularza aplikacyjnego oraz wysłanie na adres e-mail:

- CV

- kopii wykazu przedmiotów i ocen

- listu motywacyjnego

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną programu oraz śledzenia Facebooka.