Współpraca Międzynarodowa

Dla studentów

marca
2019

Kurs letni w Rothberg International School na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie - lipiec/sierpień 2019

BWM zachęca do wzięcia udziału w kursie letnim, oferowanym przez Rothberg International School (RIS) na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie.

Rothberg International School (RIS) na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie oferuje szeroki wachlarz kursów i programów krótkoterminowych przez cały rok. Organizowane są  kursy językowe, archeologiczne szkoły terenowe oraz wakacyjne i zimowe kursy. W te wakacje odbędzie się czterotygodniowy kurs w lipcu i dwutygodniowy kurs w sierpniu. Istnieje możliwość połączenia dwóch kursów. Wszystkie zajęcia  w RIS HebrewU są prowadzone w języku angielskim.

Oferowane przedmioty można wybrać spośród następujących kategorii:

+ Israel & Middle East Studies

+ Language Studies

+ Religious Studies

+ Social & Political Sciences

+ Business & Legal Studies

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej oraz w broszurze informacyjnej.