Współpraca Międzynarodowa

Dla pracowników

maja
2013

Zarządzanie własnością intelektualną w projektach-przedłużenie terminu wysyłania zgłoszeń

Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych informuje, iż termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 22 maja 2013 do godz.16.00.

Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych serdecznie zaprasza na szkolenie dotyczące Zarządzania własnością intelektualną w projektach. Spotkanie odbędzie się 24 maja w Sali A w budynku Aula Kryształowa w godz.13.00-16.00. Szkolenie zostanie poprowadzone przez Pana Bartosza Majewskiego z Krajowego Punktu Kontaktowego.

Tematyka ochrony własności intelektualnej jest niezwykle ważnym zagadnieniem na każdym etapie realizacji projektu. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych naukowców pragnących aplikować do projektów oraz uczestniczących w projektach, na nasze szkolenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres: malgorzata_ciborowska@sggw.pl

do dnia 22 maja 2013 r. do godz. 16.00. Szczegółowych informacji dotyczących szkolenia udziela Małgorzata Ciborowska: malgorzata_ciborowska@sggw.pl, tel: 22 59 318 41.

Dokumenty do pobrania: