Współpraca Międzynarodowa

Dla pracowników

listopada

Przygotowanie do zarządzania finansami w międzynarodowych projektach badawczych

Odpowiednie przygotowanie metodyczne do zarządzania finansami w międzynarodowych projektach badawczych i świadomość kluczowych aspektów organizacyjnych, to jeden z najważniejszych elementów sukcesu w procesie przygotowania oraz bezpieczeństwa finansowego w czasie realizacji i zamykania projektu badawczego

W związku z tym, Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych serdecznie zaprasza na szkolenie pt.: “Przygotowanie do zarządzania finansami w międzynarodowych projektach badawczych” (program), które odbędzie się w dużej sali konferencyjnej w Ikarze w dn. 26.11.2013 r. w godz. 10:00-14:15. Szkolenie poprowadzi pani Joanna Stalewska z AMbER Project Group (informacje o ekspercie), ekspert z wieloletnim doświadczeniem w tematyce związanej z zarządzaniem projektami badawczymi. Szkolenie jest ukierunkowane na realizację projektów w SGGW.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie zgłoszenia on-line (link) do dnia 22.11.2013.

Informacji dotyczących spotkania udziela: Sylwia Kosmala, tel. 22 59 310 41, sylwia_kosmala@sggw.pl