Współpraca Międzynarodowa

Dla pracowników

grudnia

PARTNERSTWA STRATEGICZNE

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „Zamień potrzeby na projekty – budowanie Partnerstw strategicznych od A do Z – konkurs wniosków 2020 r.”. Warsztaty odbędą się 20 stycznia 2020 r. w Warszawie w Hotelu Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54, Warszawa.

Są one skierowane do osób planujących składać wnioski o Partnerstwa strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego w konkursie 2020 r., które jednocześnie:

•             znają zasady Partnerstw strategicznych dla szkolnictwa wyższego i chcą zdobyć umiejętności poprawnej konstrukcji projektu typu Partnerstwa strategiczne i/lub

•             składały wnioski w poprzednich latach i nie otrzymały dofinansowania.

Celem warsztatów jest:

•             zdobycie przez uczestników umiejętności planowania projektu od wyznaczania celów projektu po definiowanie grup docelowych i wpływu projektu;

•             praca w grupach nad koncepcją wniosku;

•             omówienie, jakie błędy wnioskodawcy najczęściej popełniają i jak ich uniknąć.

Uwaga! Przedmiotem warsztatów nie będzie:

•             omawianie zasad Partnerstw strategicznych

•             pisanie treści wniosków, które będą Państwo mogli złożyć w konkursie wniosków 2020;

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy zarejestrować się poprzez stronę: https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/0522046dc064a6d47f6fef88eb64db2c. Rejestracja będzie otwarta do 13 stycznia do końca dnia lub do wyczerpania limitu miejsc. Informujemy, iż ze względu na warsztatowy charakter wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona.