Współpraca Międzynarodowa

Dla pracowników

listopada
2019

Nabór do Senior and Junior Fellowship Program - Corvinus Institute for Advanced Studies (CIAS)

BWM zaprasza do wzięcia udziału w naborze do Senior and Junior Fellowship Program, organizowanym przez Corvinus Institute for Advanced Studies (CIAS).

Corvinus Institute for Advanced Studies (CIAS) zaprasza do udziału w Senior and Junior Fellowship Program w roku akakdemickim 2020/2021, oferującego stypendia na okres 5-10 miesięcy.

Wymagania kwalifikacyjne:
  • stopień doktora lub równoważne szkolenie zawodowe lub doświadczenie;
  • pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia kandydatów, którzy posiadają publikacje w uznanych na całym świecie placówkach naukowych;
  • biegła znajomość języka angielskiego odpowiednia do proponowanych badań i / lub wykładów na Węgrzech;
  • szczegółowe zestawienie proponowanych działań w zakresie badań (i wykładów);
  • potwierdzenie dobrego stanu zdrowia;

NABÓR do programu trwa do: 15 stycznia 2020 r.

Szczegółowe informacje są dostępne na STRONIE INTERNETOWEJ UCZELNI.