Współpraca Międzynarodowa

Dla pracowników

kwietnia

Jak zostać ekspertem KE oceniającym wnioski w programie Horyzont 2020?

Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych zaprasza na szkolenie pt.: „Jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej oceniającym wnioski w programie Horyzont 2020?”

Spotkanie odbędzie się w środę 27.04.2016 r. o godz. 12:15 w sali komputerowej na parterze Centrum Informatycznego i potrwa ok. 2 godzin.

W czasie szkolenia dr Nina Drejerska z WNE zaprezentuje swoje doświadczenia z pracy eksperta Komisji Europejskiej. Następnie dr Dominika Średnicka-Tober z WNoŻCziK przeprowadzi nas przez proces zakładania profilu eksperta oraz wskaże pomysły na to jak zachęcić KE do zaproszenia nas do oceny wniosków.

Zgłoszenia odbywają się w formie elektronicznej. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem (klik).

UWAGA: ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (10) o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Każda osoba zostanie mailowo powiadomiona w dn. 25.04 o tym, czy została zakwalifikowana na szkolenie.

Szkolenie skierowane jest wyłącznie dla pracowników SGGW.

Szczegółowych informacji udziela: Sylwia Kosmala, sylwia_kosmala@sggw.pl, tel. 22 59 310 41