Współpraca Międzynarodowa

Dla pracowników

grudnia

Jak skonstruować budżet projektu? - warsztaty dla początkujących

Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych serdecznie zaprasza na szkolenie dedykowane przede wszystkim tym z Państwa, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w realizacji międzynarodowych projektów badawczych.

Przedmiotem szkolenia będą podstawowe zasady konstruowania budżetów w  międzynarodowych projektach badawczych, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji i procedur obowiązujących w SGGW w tym zakresie.

Spotkanie odbędzie się w dn. 19.12.2013 r. w godzinach 9:00-11:00 w dużej sali konferencyjnej i Ikarze i zostanie poprowadzone przez pracowników BMPB. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1ECapP7bPvEpZzQi8ppjU9yL4q4b7F3Svc-fBnwg_T9M/viewform do dn. 17.12.2013 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt  z panią Sylwią Kosmalą pod adresem sylwia_kosmala@sggw.pl lub tel. 22 59 310 41.