Wizyty ambulatoryjne w naszej Przychodni odbywają się w normalnym trybie, na tyle, na ile jest to możliwe. 

W związku z zagrożeniem epidemia koronawirusa SARS-coV-2 preferowanym sposobem udzielania porad medycznych w naszej przychodni jest teleporada.

Lekarz oddzwaniając do pacjenta zdecyduje każdorazowo, czy konieczna jest wizyta w gabinecie lekarskim i przeprowadzenie badania w bezpośrednim kontakcie z pacjentem czy też można poprzestać na konsultacji telefonicznej.

W przypadku potrzeby otrzymania e-recepty, skierowania lub e-zwolnienia nie trzeba pojawiać się osobiście w naszej placówce. Sprawę można skonsultować telefonicznie z lekarzem lub recepcją, która wybierze optymalny sposób postepowania.

Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo tych wizyt, zarówno dla naszych Pacjentów, jak i naszego personelu, wdrożyliśmy szereg rozwiązań minimalizujących ryzyko rozprzestrzenienia się koronawirusa.

Pacjent poproszony o wizytę osobistą zgłasza się punktualnie na umówiona godzinę. 

W trakcie trwania stanu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 każdy odwiedzający naszą przychodnię zobowiązany jest do poddania się pomiarowi temperatury ciała, udzielenia informacji o aktualnym stanie zdrowia, posiadania maseczki, dezynfekcji rąk oraz zachowania zaleconego dystansu pomiędzy pacjentami oraz w miarę możliwości personelem medycznym.

Wszystkie wizyty odbywają się bez osób towarzyszących.

Miejsca potencjalnego przenoszenia się zarazków są kilkanaście razy dziennie odkażane w naszej przychodni specjalistycznymi środkami dezynfekującymi. Wszystko to po to, aby ryzyko przeniesienia czynników chorobotwórczych było minimalne.


Zasady postępowania w przypadku zakażenia koronawirusem.


Ważne linki – zachęcamy do zapoznania się z informacjami tam zawartymi.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady

https://www.gov.pl/web/koronawirus/protegosafe

https://www.gov.pl/web/coronavirus