Uczelnia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej


NZOZ SGGW uczestniczy w procesie szczepień przeciwko COVID-19.

Informujemy, że aktualnie nie ma już w naszej przychodni wolnych miejsc na szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 dla pacjentów powyżej 70 roku życia. Wszystkie grafiki szczepień do końca marca 2021 roku zostały wypełnione. 

Szczegółowe informacje >>

Informujemy, że w naszej przychodni wykonujemy szczepienia nauczycieli i pracowników żłobków w ramach szczepień przeciw Covid -19. 

Szczegółowe informacje >>

Witamy w SGGW Student Health Center (NZOZ SGGW w Warszawie).

Opiekujemy się studentami, pracownikami SGGW oraz wszystkimi innymi pacjentami od wczesnych lat siedemdziesiątych. Nas zespół stanowią osoby, które zapewniają pacjentom wszechstronną opiekę przez cały czas, nie tylko w momencie choroby. Każdego dnia dbamy o najwyższą jakość naszych usług chcąc, aby Pacjent od pierwszej wizyty znajdował się pod nasza troskliwą i profesjonalną opieką. Dlatego też stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu najnowszych dokonań medycyny, a lekarze z którymi współpracujemy, to praktycy z wieloletnim doświadczeniem spełniający najwyższe standardy świadczonych usług medycznych. Dbamy również o przyjazną i komfortową atmosferę dla naszych pacjentów.

Oferujemy Państwu usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla osób dorosłych w ramach umowy z NFZ oraz Opieki Specjalistycznej w ramach usług prywatnych. Zgodnie z kontraktem z NFZ ubezpieczeni Pacjenci, po złożeniu w naszej przychodni deklaracji mogą skorzystać z opieki lekarza rodzinnego. W pracowniach przychodni wykonujemy badania diagnostyczne będące w kompetencji lekarza POZ - badania laboratoryjne, RTG, USG, EKG, spirometrie. Integralną częścią naszego zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ oraz punkt pobrań, do którego można dostać się również bez skierowania. W ramach Opieki Specjalistycznej oferujemy szeroki zakres prywatnych usług specjalistycznych m. in. porady: ginekologa, kardiologa, endokrynologa, reumatologa, neurologa, okulisty, psychologa oraz specjalisty medycyny pracy. Posiadamy nowoczesne aparaty USG zapewniające możliwość wykonania w przychodni badania Echa serca, USG transwaginalnego, badań z obrazowaniem Dopplera oraz USG stawów. Wykonujemy badania metodą Holtera: EKG (24 godzinne) oraz RR (ciśnieniowego, 24 godzinne).


Realizujemy również badania medycyny pracy „dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczestników studiów doktoranckich z terenu województwa mazowieckiego, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia” będąc jednym z podmiotów leczniczych, z którymi zawarto umowę na wykonanie zadania "Uczniowie 2020".

Deklaracja Poradnie specjalistyczne
Rejestracja Poradnia Diagnostyki Obrazowej (USG)
Recepta  
Teleporada  
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna  
Pracownicy SGGW Jak przygotować się do badania 
Studenci, Uczniowie, Doktoranci  
Rejestracja internetowa

 

Kontakt:

02-787 Warszawa, ul. Nowoursynowska 161 (przy DS LIMBA)
tel. 22 593-14-30

NZOZ czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.40–18.00
Dyrektor Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej SGGW w Warszawie: lek. med. Adam Kalinowski