Uczelnia

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Marymont" w Kirach


Malowniczo położony u podnóża Tatr na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego  oferuje 70 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach o wysokim standardzie. Pokoje które oddajemy do Państwa dyspozycji znajdują się na trzech kondygnacjach i są przystosowane do przyjęcia gości indywidualnych, grup zorganizowanych oraz rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, bezprzewodowy internet i  telewizję.

Marymont to idealne miejsce na seminaria, prelekcje, spotkania biznesowe, odczyty, wykłady i konferencje naukowe w górach.

Ośrodek posiada zaplecze pozwalające na profesjonalną obsługę klientów zainteresowanych organizacją wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji.

Wszystkich gości przebywających w Ośrodku Marymont zapraszamy do sali fitness z wysokiej klasy sprzętem typu cardio oraz atlasem. Wszystko to w połączeniu z sauną i jacuzzi stwarza doskonałe warunki do aktywnego spędzenia czasu.

Ponadto posiadamy własną, całoroczną wypożyczalnię sprzętu turystyczno-sportowego ( narty zjazdowe, narty biegowe, rowery, kaski, kamizelki, kije trekkingowe). Dzięki temu nasi goście mogą uatrakcyjnić sobie pobyt, podczas wędrówek w przepięknej scenerii na szlakach tatrzańskich i stokach narciarskich.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia restauracji znajdującej się w Ośrodku Marymont. Szef kuchni serwuje dania kuchni regionalnej i tradycyjnej z akcentami kuchni międzynarodowych. Restauracja oprócz dań z karty serwuje posiłki całodzienne w formie obiadów, kolacji i obiadokolacji.

Strona internetowa Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego "Marymont" w Kirach

REGULAMIN

CENNIK

POKOJE - OPIS