marca

SGGW podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2020

Zapraszamy na stoisko Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2020, który odbędzie się w dniach 6-7 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Zapraszamy serdecznie licealistów z całej Polski do odwiedzenia stoiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas 33. edycji Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2020. Podczas spotkania z nami dowiecie się, co jest potrzebne, by aplikować na naszą uczelnię, jakie kierunki możecie wybrać, jak również będziecie mieli okazję porozmawiać z naszymi studentami na temat tego, jak studiuje się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Czekamy na Was na stoisku nr 10 w Pałacu Kultury i Nauki (Plac Defilad 1, 00 – 901 Warszawa)

Prezentacja SGGW będzie miała miejsce 6 marca o godzinie 11.40 w Sali Sienkiewicza.

Wstęp bezpłatny

Zapraszamy!