września
2020

Rektor i Senat SGGW uprzejmie zapraszają na Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021 na platformę YouTube SGGW

Rektor i Senat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie zapraszają na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 30 września 2020 r. o godz. 10. W tym roku wyjątkowo, ze względów epidemicznych, zapraszamy do śledzenia wydarzenia na platformie YouTube SGGW.

Podczas inauguracji wykład wygłosi wiceprezes Polskiej Akademii Nauk prof. dr hab. Paweł Rowiński.

Program uroczystości:

1. Przemówienie inauguracyjne Rektora prof. dr. hab. Michała Zasady
  2. Immatrykulacja studentów i doktorantów
  3. Gaude Mater Polonia
  4. Wystąpienie przedstawicieli studentów i doktorantów
  5. Wykład inauguracyjny wiceprezesa PAN prof. dr. hab. Pawła Rowińskiego pt. „Hydrodynamika środowiskowa jako fundament ‘bliskich naturze’ rozwiązań we współczesnej gospodarce wodnej”
  6. Gaudeamus

Link do uroczystości na platformie YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=Wwn4UCLO7mQ