sierpnia
2016

Zaproszenie na spotkanie informacyjne nt. III edycji konkursu w ramach programu strategicznego BIOSTRATEG

CIiTT zaprasza na spotkanie informacyjne nt. BIOSTRATEGA w dniu 6 września br.

Szanowni Państwo,

Centrum Innowacji i Transferu Technologii uprzejmie informuje, iż w dniu*06 września 2016 r*. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych możliwością aplikowania o środki finansowe w ramach III konkursu programu strategicznego Narodowego Centrum Badań i Rozwoju  – BIOSTRATEG, dedykowanego konsorcjom naukowym.

Spotkanie odbędzie się w budynku nr 7 (Wydział Nauk Ekonomicznych) w Sali nr 116 (Sala Rady Wydziału).

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z ogólnymi założeniami programu oraz procedurą składania wniosków w SGGW.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: ciitt@sggw.pl , do dnia 05 września br.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu.

Link do informacji o programie na stronach NCBR: http://www.ncbir.pl/programy-strategiczne/srodowisko-naturalne-rolnictwo-i-lesnictwo---biostrateg/biostrateg-iii-konkurs/aktualnosci/

Zespół CIiTT