grudnia

Projekt "bologna hub peer support"

Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie "bologna hub peer support" finansowany przez program Erasmus+ oraz niemieckie Federalne Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych.

Projekt ten ma na celu wspieranie realizacji kluczowych zobowiązań Procesu Bolońskiego  w całym Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. W ramach projektu instytucje szkolnictwa wyższego mogą skorzystać ze wsparcia ekspertów bolońskich, którzy podczas dwóch wizyt w instytucji lub poprzez kontakt zdalny udzielą porad dostosowanych do jej indywidualnych potrzeb.

Zainteresowane uczelnie proszone są o składanie wniosków o uczestnictwo do marca 2021 r. - proces selekcji odbywa się na bieżąco.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej projektu: https://eu.daad.de/programme-und-hochschulpolitik/bologna/bologna-hub-peer-support/de/.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Pytania związane z projektem prosimy kierować  bezpośrednio na adres bologna@daad.de