SGGW

29
lipca
2019

Korty tenisowe SGGW-Wolica

Do bogatej oferty infrastruktury sportowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie dołączył sezonowy obiekt sportowy: Korty tenisowe Wolica-SGGW!

Zabytkowy dukt ul. Nowoursynowskiej prowadzi do Natolińskiego Parku. Tuż przed nim – w parkowej otulinie – znajdują się jedne z najładniej usytuowanych kortów tenisowych w Warszawie. Cisza, bliskość przyrody i doskonała infrastruktura sprawiają, że korty na Wolicy to doskonałe miejsce zarówno do uprawiania sportu, jak i odpoczynku i relaksu.

Do dyspozycji użytkowników pozostają trzy korty tenisowe z naturalnym podłożem (mączką), szatnie klimatyzowane, antresola widokowa, kawiarenka z przekąskami i zimnymi napojami oraz ścianka, która spełnia funkcję rozgrzewkową lub miejsca gry dla najmłodszych adeptów tenisa. Dla najmłodszych przygotowano także miniboisko do gry w piłkę nożną oraz plac zabaw.

Obiekt mieści się przy ul. Nowoursynowskiej 92/100. Jest dostępny w sezonie (15 maja–15 października) w każdy dzień tygodnia w godzinach od 8:00 do 22:00. Bieżącej rezerwacji kortów można dokonać telefonicznie pod numerem: 502-156-437 lub 502-156-470 bądź bezpośrednio w recepcji.

Regulamin korzystania z kortów tenisowych SGGW-Wolica <<plik do pobrania>>

Cennik <<plik do pobrania>>