SGGW

13
September
2016

Sukces młodych naukowców z SGGW

Informujemy, że wśród projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach Programu LIDER VII znalazły się wysoko ocenione projekty młodych naukowców z SGGW
  • dr inż. Marcina Gołębiewskiego z Wydziału Nauk o Zwierzętach (Opracowanie innowacyjnego systemu do profilaktyki i wspomagania leczenia subklinicznych mastitis krów mlecznych na bazie synergistycznego odziaływania nanocząstek srebra i miedzi.)
  • dr Marcina Kurka z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. (Mikrokapsułkowanie jako technika zwiększania aplikacyjności beta-glukanu w przemyśle spożywczym)

LIDER jest programem skierowanym do młodych naukowców. Jego celem jest poszerzenie kompetencji młodych naukowców w samodzielnym planowaniu prac badawczych oraz zarządzaniu własnym zespołem badawczym, podczas realizacji projektów badawczych, których wyniki mogą mieć zastosowanie praktyczne i posiadają potencjał wdrożeniowy.

Pełna lista projektów objętych dofinansowaniem dostępna jest na stronie http://www.ncbir.pl/programy-krajowe/lider/lider-vii-edycja/aktualnosci/art,4507,program-lider-rozstrzygniecie-vii-edycji-konkursu.html

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Zespół CIiTT