News

For Students

30
November
2020

Studentka SGGW laureatką nagrody

Studentka SGGW Aleksandra Jeżo otrzymała drugą nagrodę w konkursie na najlepszą pracę naukową w kategorii Green Innovation and circular economy.

Nasza studentka tak pisze o swoim seukcesie:

„Cześć! Nazywam się Ola Jeżo, studiuję Technologię drewna na trzecim roku i chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z tegorocznej konferencji ELLS Student Scientific Conference (ELLS SSC). Czym jest ELLS? Jest to międzynarodowa konferencja, podczas której młodzi naukowcy (tacy jak my!) przedstawiają światu swoje projekty naukowe. To świetna okazja nie tylko do pokazania innym własnych dokonań, ale również do zaczerpnięcia inspiracji od innych studentów z zagranicy. Udział w konferencji pozwolił mi przede wszystkim nabyć pewności siebie w wystąpieniach przed większą grupą, przełamać bariery językowe, a także podszlifować jakże potrzebne umiejętności miękkie. Miałam możliwość poznać cudownych ludzi z innych krajów oraz wziąć udział w zabawnych konkursach :)  Czy polecam ELLS SSC? Oczywiście! Jest to niezapomniane wydarzenie, które odbywa się każdego roku. Z pewnością wezmę udział również w kolejnej edycji. A Wy?”

Konferencja studencka cieszyła się dużym zainteresowaniem studentów i ich opiekunów, czego dowodem były ożywione dyskusje w trakcie i po zakończeniu konferencji. Większość uczestników obiecywała, że spotka się na następnej konferencji ELLS, która odbędzie się w roku 2021 w SGGW.

Tematy przyszłorocznych konferencji:

Konferencja dla pracowników uczelni zrzeszonych, 18-19.11.2021

Actions towards a more sustainable future, lesson learned from the crisis

Konferencja studencka, 19-20.11.2021

Green (r)evolution: from molecules to ecosystems

 

Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną konferencję!

 

Podsumowanie konferencji 2020