Dla studentów

Chór Kameralny SGGW


Chór Kameralny SGGW w Warszawie to zespół bardzo młody i prężnie działający. Istnieje od marca 2014 roku i skupia studentów, których pasją jest śpiew. Zespół bierze udział w licznych warsztatach wokalnych ze specjalistami z kręgu muzyki rozrywkowej, ludowej i poważnej. Oprócz udziału w życiu koncertowym Uczelni, Chór Kameralny SGGW występuje również podczas koncertów multimedialnych, takich jak „Muzyka kosmosu”. Zespół bierze dział w festiwalach chóralnych w kraju i za granicą.

Repertuar zespołu jest bardzo szeroki i z pewnością, każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Śpiewamy aranżacje muzyki lekkiej, standardów oraz utworów z pierwszych miejsc list przebojów, nie stronimy też od muzyki ludowej i klasycznej. Repertuar szlifujemy podczas prób oraz integracyjnych wyjazdów szkoleniowych.

Aby do nas dołączyć nie musisz mieć doświadczenia wokalnego i nie musisz być muzykiem. W Chórze Kameralnym SGGW prowadzimy regularne zajęcia z emisji głosu, podczas których każdy ma szansę opanować warsztat wokalny. Prawidłowy śpiew to oprócz przyjemności, również duży wysiłek fizyczny, dlatego zaliczamy WF.

Znajdź nas na Facebook’u www.facebook.com/chorkameralnysggw

KONTAKT chksggw@gmail.com

Próby Chóru Kameralnego SGGW w Warszawie odbywają się we wtorki i czwartki. Start g. 19.Budynek nr 8 na starym kampusie, sala nr 101.

 

W dniu 21.12.2015 r. wystąpiliśmy podczas Spotkania Opłatkowego Pracowników i Studentów SGGW oficjalnie kończąc sezon 2015.

Rok 2016 rozpoczniemy udziałem w "XI Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chełmnie" organizowanym przez Chór Collegium Cantorum.