Dla mediów

Program Dni SGGW – sobota 23 maja


 

Godzina

                                                                                                     Impreza

10-17.00

PREZENTACJA KIERUNKÓW, OFERTY WYDZIAŁÓW I PORADNICTWO FACHOWEstoiska 13 wydziałów (program identyczny jak w dniu poprzednim)

 

PONADTO:

10-17.00

II Warszawska Konferencja Akwarystyczna oraz wystawa akwarystyczna – Wydział Nauk o Zwierzętach, budynek
nr 8, sala 112

11-11.30

Pokaz wyszkolenia psów policyjnych ZKP Sułkowice – współpraca z Wydziałem Nauk o Zwierzętach, plener

 

11-13.00

Pokaz carvingu (rzeźbienie w owocach i warzywach) – stoisko Wydziału Nauk o Żywności

 

12-12.30

Pokaz wyszkolenia koni służbowych – Komenda Stołeczna Policji – współpraca z Wydziałem Nauk o Zwierzętach, plener

  12.30 - 13

Pokaz – psy ratownicze – Grupa Poszukiwawczo–Ratownicza (GPR) OSP Kęty – współpraca z Wydziałem Nauk
o Zwierzętach,
 plener

 

10-17.00

Prezentacja psów do adopcji – współpraca z Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej, plener

 

12-13.30

Szkolenie dla rodziców: „Dziecko w cyberprzestrzeni” - grupy zorganizowane, Wydział Nauk Społecznych, budynek nr 4 (dr Małgorzata Bielecka)

 

13-15.00

Wykład łączony: „Domowe przechowywanie żywności – czy można jeść produkty żywnościowe po terminie ważności” (dr Andrzej Janicki), „Śniadanie, jego znaczenie dla naszego zdrowia” (Koło Naukowe Żywieniowców
i Dietetyków), „Niedożywienie – problem osób w wieku podeszłym” (dr hab. Dariusz Włodarek) –
Wydział Nauk

o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, budynek nr 6, aula A43

13.00

Pokaz sokolniczy – Koło Naukowe Aves – Wydział Nauk o Zwierzętach, plener

 

10-17.00

Kiermasz roślin ozdobnych: Leśny Zakład Doświadczalny Rogów, Koło Naukowe Biologów - plener

 

10-12.00

Warsztaty: „Bitcoin – co należy wiedzieć”, „Międzynarodowy przepływ siły roboczej”, „Myślenie kombinacyjne (asocjacyjne)” – Koła Naukowe Wydziału Nauk Ekonomicznych, budynek nr 7, sala 102

 

10-17.00

Zakłady przetwórcze: OSM Garwolin, Zakłady Mięsne „Jadów” S.C., Browar Jabłonowo, Piekarnia „Bracia Kowalscy” – współpraca z Wydziałem Nauk o Żywności, plener

 

10-16.00

Znakowanie rowerów – Komenda Stołeczna Policji, plener

10-17.00

Wystawy: Historia wydziałówstoiska poszczególnych wydziałów, „Harmonijny krajobraz – plener malarski”, „KrajObrazowi”stoisko Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu, „Mądrości mojej babki
z kuchennej makatki” –
Wydział Nauk o Zwierzętach, hol Auli Kryształowej (piątek i sobota)

 

11.00,13.00, 14.00,16.00

Pokazy łucznicze – Wydział Technologii Drewna, plener z lewej strony Pałacu Rektorskiego

10-17.00

Zwiedzanie Muzeum SGGW (Biblioteka Główna SGGW, wejście C) – ekspozycja: „Z Marymontu na Ursynów”

 

12.00

Gra miejska w plenerze – Wydział Nauk Ekonomicznych

 

10-15.00

Zwiedzanie Kliniki Małych Zwierząt na Ursynowie oraz Kliniki Koni, stajni i ujeżdżalni w Wolicy – grupy zorganizowane - zapisy na stoisku Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

 

10-15.00

Zwiedzanie Centrum Wodnego SGGWzapisy na stoisku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska

 

14.00

Pokaz „Brody”Pracownia Pszczelnictwa, Wydział Nauk o Zwierzętach

 

10-17.00

Prezentacja hodowli alpak Polski Związek Hodowców Alpak, współpraca z Wydziałem Nauk o Zwierzętach, plener przed budynkiem 34 (Nowy Kampus)

 

 

Scena przed Pałacem Rektorskim

 

od 11.30

  • Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej SGGW
  • LZA „Promni”
  • SQER Dance
  • Chór Kameralny SGGW 

Warsztaty chóralne z Chórem Kameralnym SGGW – budynek nr 8, sala nr 101

  • Dziecięca grupa taneczna
  • Rowery spinningowe - trening

Uczestnicy Konkursu Start po Indeks

 

9.15

Testy START PO INDEKS – Biuro Spraw Studenckich, budynek nr 34, aula III

 

14.30

  • Spotkanie uczniów szkół średnich z Prorektorem ds. Dydaktyki prof. dr. hab. Bogdanem Klepackim,

              ogłoszenie wyników Konkursu START PO INDEKSAula Kryształowa

 

DNI SGGW NA SPORTOWO:

  • Badminton – godz. 12-14.00 (Stary Kampus)
  • Ergometr wioślarski, ringo, tenis stołowy, zabawy dla dzieci – stoisko AZS