Dla mediów

Informacje prasowe

października

SGGW otworzyła Niepubliczne Przedszkole

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie otworzyła Niepubliczne Przedszkole głównie dla dzieci pracowników, doktorantów i studentów. Uroczystego otwarcia dokonał rektor SGGW prof. dr hab. Alojzy Szymański. Nową placówkę poświęcił ks. Adam Zelga, proboszcz parafii bł. Edmunda Bojanowskiego.

Zajęcia przedszkolne rozpoczęły się wraz z inauguracją nowego roku akademickiego. Do Niepublicznego Przedszkola SGGW w roku szkolnym 2014/2015 uczęszczają dzieci w wieku 3-5 lat. Może do niego uczęszczać 47. dzieci. Nadal trwa nabór dzieci do uczelnianego przedszkola. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników, doktorantów i studentów naszej Uczelni. Otwarcie przedszkola jest realizacją wcześniejszych zapowiedzi władz SGGW i kolejną już formą pomocy socjalnej skierowaną do społeczności akademickiej.

Zajęcia przedszkolne odbywają się w dni powszednie od godziny 7.30 do godziny 18.00.