Dla kandydatów

Dni otwarte


Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego kilka razy w roku prowadzi kampanie informacyjne skierowane do kandydatów na studia. Jednym z ich elementów są organizowane przez uczelnię spotkania z uczniami szkół średnich i ich rodzicami. Najbliższy dzień otwarty odbędzie się 3 lutego br. w Centrum Wodnym SGGW od godz. 10.00. 

Podczas najbliższego dnia otwartego studenci i pracownicy SGGW zaprezentują swoje wydziały i kierunki studiów na specjalnie przygotowanych stoiskach. Do świetna okazja dla uczniów szkół średnich, by poznać naszą uczelnię i dowiedzieć się o niej czegoś z pierwszej ręki. Podczas dnia otwartego uczestnicy otrzymają też informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dostać się na poszczególne kierunki. To też doskonała okazja, by rozwiać wszystkie wątpliwości związane z procesem rekrutacji, a także zapisać się na kursy przygotowawcze do matury organizowane przez Uniwersytet Otwarty SGGW. Dla kandydatów, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy, uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na stronie www.sggw.pl, by rozpocząć wirtualny spacer.

Uczelnia prowadzi także profile na portalach społecznościowych:

Facebooku www.facebook.com/SGGW.Warszawa

YouTube www.youtube.com/user/SGGWWULStv

Instagramie www.instagram.com/sggw_wuls 

Twitterze www.twitter.com/sggw_warszawa

Snapchacie sggwofficial

Na Dzień otwarty w SGGW zapraszamy 3 lutego 2018 roku od godz. 10.00 do Centrum Wodnego SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 159.