października
2020

Apel uczestników nadzwyczajnego posiedzenia Prezydium KRASP do społeczności akademickiej

Rektorzy uczestniczący w dzisiejszym (3.10.2020) nadzwyczajnym posiedzeniu Prezydium KRASP zwrócili się do społeczności akademickiej z apelem.

Rektorzy swoim apelu napisali między innymi:

"Drogie Studentki i Doktorantki, Drodzy Studenci i Doktoranci, Wspólnoto Akademicka, w tym niepewnym i burzliwym czasie, jako rektorzy Waszych uczelni, jesteśmy z Wami i dla Was."

"Możecie liczyć na nasze wsparcie! Dzisiaj chcemy przede wszystkim wyrazić swoją troskę o Was. Dlatego apelujemy: korzystając ze swoich obywatelskich praw zachowujcie się bezpiecznie i godnie. Pamiętajcie też o zdrowiu swoim i swoich Bliskich w czasie niezwykle niebezpiecznie rozwijającej się pandemii."

Apel uczestników nadzwyczajnego posiedzenia Prezydium KRASP <<do pobrania>>