listopada

Zapraszamy na uroczystości z okazji Święta Niepodległości

Muzeum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i Stowarzyszenie Wychowanków SGGW zapraszają na uroczystość z okazji Święta Niepodległości w piątek, 6 listopada 2015 r. o godz. 10.00.

Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Stowarzyszenie Wychowanków SGGW

zapraszają na

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

w dniu 6 listopada 2015 (piątek)

w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej SGGW, wejście C, I piętro

ul. Nowoursynowska 161

Godz. 10.00

Wystąpienie prof. dr hab. Alojzego Szymańskiego Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Godz. 10.10 Profesor Maria Joanna Radomska we wspomnieniach

- dr hab. prof. SGGW Elżbieta Martyniuk, Wydział Nauk o Zwierzętach

"Genetyka owiec jako główny kierunek badań Profesor Marii Joanny Radomskiej"

- mgr inż. Józef Rzewuski, Stowarzyszenie Wychowanków SGGW

"Profesor Maria Joanna Radomska, Rektor SGGW w latach 1981 – 1987. Patriotka i humanistka"

Godz. 10.50

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z towarzyszeniem Ludowego Zespołu Artystycznego SGGW „PROMNI”

Godz. 12.00

Apel Poległych w holu Auli Kryształowej, poświęcony członkom społeczności akademickiej SGGW-ofiarom II wojny światowej.

Złożenie kwiatów pod tablicami ku czci Pracowników, Wychowanków i Studentów SGGW poległych i pomordowanych w wojnach 1918-1920 i 1939-1945.