czerwca

#Zabierz5zLasu - studenci SGGW dołączają do akcji

Studenci SGGW już kolejny rok angażują się w akcję Lasów Państwowych #Zabierz5zLasu - tym razem wyjątkowo, bo wspólnie, ale na odległość.

Samorząd Studentów Wydziału Leśnego SGGW / Wydział Leśny SGGW opublikował na swoim profilu następującą informację:

Kolejny rok angażujemy się w akcję Lasy Państwowe #Zabierz5zLasu- tym razem wyjątkowo, bo wspólnie, ale na odległość ☺️
Niestety, problem zaśmiecenia lasów i przestrzeni publicznej wcale nie zanikaKażda butelka, rękawiczka, papierek - to nie tylko zaburzenie walorów estetycznych lasu, ale przede wszystkim zagrożenie dla zwierząt i roślin! Las to nie wysypisko!

Prosimy - dla naszego wspólnego dobra - nie pozostawaj bierny na takie zachowania. Nie obawiaj się zwrócić uwagi sąsiadowi, który wywozi śmieci do lasu czy znajomemu, który po imprezie nie potrafi trafić do kosza na śmieci. Do przyłączenia się do akcji nominujemy każdego, kto przeczytał ten post!  Poprosimy o zdjęcia z akcji w komentarzach!

Na zdjęcia czekamy na profilu SGGW / Warsaw University of Life Sciences i  Samorząd Studentów Wydziału Leśnego SGGW

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do tej ważnej akcji!

W akcję zaangażowały się już nasze wyjątkowe studentki, które dają nam wszystkim dobry przykład!

Joanna Kucharczyk, studentka III roku leśnictwa

Oliwia Horbaczewska, studentka V roku gospodarki przestrzennnej

Adrianna Adamczuk, studentka III roku leśnictwa

Lasy Państwowe ogłosiły akcję #Zabierz5zLasu – będąc w lesie zabierz 5 (minimum 5, może być więcej!) śmieci znalezionych w lesie. Posortowane śmieci wyrzuć do kosza. Pochwal się tym w mediach społecznościowych i zachęć znajomych do udziału!