listopada

Wystawa fotograficzna prac profesora Romualda Zabielskiego

12 grudnia 2015 roku w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym SGGW „MARYMONT” w Kirach odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej profesora Romualda Zabielskiego, wraz z prezentacją autorskiego albumu fotograficznego „Moje Tatry”.

Prof. dr hab.  Romuald Zabielski jest Prodziekanem ds. studiów obcojęzycznych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. Profesor jest autorem ponad 200 publikacji naukowych, głównie z zakresu fizjologii układu trawiennego. Dużo podróżuje, wiele lat spędził w zagranicznych ośrodkach uniwersyteckich, mieszkał między innymi ponad 3 lata w Japonii, rok we Francji i rok w Szwecji. Jego pasją są piesze wędrówki po górach. Z tej miłości do gór powstał pomysł wydania albumu o Tatrach, najbliższych sercu profesora oraz wystawa jego fotografii. Będą to zdjęcia wybrane z ogromnej ilości zbiorów, gromadzonych przez kilkanaście ostatnich lat. Patronat honorowy nad całością wydarzenia objął JM Rektor prof. dr hab. Alojzy Szymański.

Wystawa w Ośrodku SGGW „Marymont” będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych do końca marca 2016. Serdecznie zapraszamy w imieniu Autora.