stycznia

Wizyta delegacji z prowincji Zhejiang w Chinach

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji z prowincji Zhejiang dnia 17 stycznia 2020 r.

W dniu 17 stycznia 2020 r. SGGW w Warszawie gościła pięcioososbową delegację z prowincji Zhejiang (Chiny). Członkowie delegacji reprezentowali m.in. jednostkę ds. egzaminów w prowincji Zhejiang, a także biura ds. naukowych oraz Quzhou University.

Z gośćmi spotkał się Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada, przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej oraz przedstawiciele Instytutu Ekonomii i Fianansów, dr hab. Nina Drejerska oraz dr Magdalena Mądra-Sawicka.

Wizyta miała na celu poznanie polskiego systemu edukacji i oferty dydaktycznej SGGW. Informacje bedą przekazane w prowincji Zhejiang. Dyskusja pozwoliła na poznanie głównych kierunków cieszących się zainteresowaniem studentów z Chin, w tym: ekonomii, inżynierii środowiska, ogrodnictwa oraz nauk o żywieniu i żywności.