września

Wizyta delegacji z Chengdu Agricultural College, Chiny

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji z Chengdu Agricultural College (Chiny) w dniu 25 września 2019 r.

W dniu 25 września 2019 r. SGGW w Warszawie gościła delegację z Chengdu Agricultural College (Chiny). W skład delegacji wchodzili: Wiceprezdent, pan Li Qiang oraz przedstawiciele jednostek: technologii mechanicznej i elektrycznej, finansów oraz projektowania i rozwoju.

Z gośćmi spotkał się Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada, przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej oraz przedstawiciel Wydziału Rolnictwa i Biologii, dr Katarzyna Kucińska.

Wizyta miała celu nawiązanie współpracy dydaktycznej i badawczej między uczelniami, w szczególności omówiono kwestie wspólpracy w ramach dyplomowego pogramu w zakresie rolnictwa.