lipca

Uroczyste otwarcie budynku Administracji Terenów Zieleni SGGW

17 lipca odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku Administracji Terenów Zieleni. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał prof. dr hab. Wiesław Bielawski – rektor SGGW, inż. Renata Białczak – kierownik Administracji Terenów Zieleni SGGW oraz Adam Miąskiewicz - przedstawiciel firmy „UNI-SAN”, która wybudowała obiekt.

Budynek ma służyć przede wszystkim części administracji, która odpowiada za tereny zieleni w obrębie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Znajdą się tutaj również pomieszczenia sanitarne dla studentów biorących udział m.in. w zawodach sportowych oraz część magazynowa do przechowywania sprzętów niezbędnych do utrzymania uczelnianych terenów zieleni.

- Uważam, że warunki pracy w nowym budynku będą znacznie lepsze niż były do tej pory. Mam nadzieję, że zespół pod kierownictwem Pani Renaty Białczak będzie zadowolony z inwestycji i będzie się tutaj dobrze czuł – podsumował uroczystość rektor SGGW.

Wykonawcą obiektu było Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „UNI-SAN” Adama Miąskiewicza. Natomiast podwykonawcą - firma WEMAR sp. z o.o., której prezesem jest Waldemar Żak.