listopada

Sukcesy Chóru Kameralnego SGGW! Dwa festiwale, dwa złote dyplomy!

W dniach 16 i 23 listopada Chór Kameralny SGGW wziął udział w dwóch konkursach muzyki chóralnej, organizowanych w Łodzi oraz w Lublinie. Podczas XXII Łódzkiego Festiwalu Chóralnego "Cantio Lodziensis" oraz IV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej "Cantantes Lublinensis" zdobył dwa złote dyplomy.

Tym samym Chór Kameralny SGGW odwiedził w 2019 roku łącznie trzy festiwale chóralne i z każdego z nich wrócił ze złotem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom łódzkiego oraz lubelskiego festiwalu!

Nie zwalniamy tempa, przed nami kolejne występy! Już 8 grudnia wykonamy m.in. utwory Stanisława Moniuszki podczas koncertu "Moniuszko głosami chórów warszawskich". Wydarzenie odbędzie się w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie przy ul. Okólnik 2. Więcej informacji na temat koncertu pod adresem: www.chopin.edu.pl

Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kameralnysggw.pl, a także na nasz profil na Instagramie oraz Facebooku. Tam na bieżąco zamieszczamy informacje na temat naszej działalności.

Do zobaczenia w mediach społecznościowych oraz na naszych koncertach!

Lublin 2019 - dyplom
Łódź 2019 - dyplom