marca
2014

Sesja informacyjna na temat studiów II i III stopnia w USA - SPOTKANIE z Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta

Biuro Wspólpracy Międzynarodowej informuje, że 26 marca 2014r. w godzinach 15-16 w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta odbędzie się spotkanie informacyjne, poświęcone możliwością podjęcia studiów II i III na amerykańskich uczelniach.

26 marca 2014 r., godz. 15:00 --> spotkanie z tegorocznym amerykańskim stypendystą Fulbrighta, absolwentem California State University oraz Wake Forest University w USA, aktualnie przebywającym w Instytucie Anglistyki na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie oprócz zajęć z języka angielskiego prowadzi doradztwo w uniwersyteckim English Writing Improvement Centre.

.Stypendysta Fulbrighta udzieli profesjonalnych i praktycznych porad na temat różnych aspektów studiów magisterskich oraz doktoranckich w USA.

Wszystki spotkania odbęda się w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta: ul. K.I. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa.