czerwca

Studia 2020: SGGW w kampanii on-line dla maturzystów

W dniach 22-26 czerwca zrealizowana zostanie kampania on-line „Studia 2020” dla tegorocznych maturzystów, organizowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. SGGW zaprezentuje swoją ofertę podczas sesji Kierunkowskaz Kariery oraz na e-stoisku.

Sesja Kierunkowskaz Kariery to:
- debaty z udziałem pracowników naukowych i absolwentów z całej Polski na temat najbardziej popularnych i wartościowych obszarów kształcenia;
- sesje studenckie "w pigułce" – o rekomendowanym kierunku, specyfice studiowania, perspektywach pracy.

Dodatkowo odbędą się sesje z ekspertami i gośćmi specjalnymi.

Podczas wydarzenia odbędą się również uczelniane targi on-line – zapraszamy na e-stoisko SGGW!

Wszystkie części Kierunkowskazu Kariery odbędą się w godz. 14.00-17.00.

Szczegółowy program spotkań on-line oraz możliwość rejestracji: https://studia.gov.pl/studia2020/
Wydarzenie na Facebooku

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!