czerwca
2020

Studencka Konferencja Euroligi 2020 w University of Natural Resources and Life Sciences Vienna

Zapraszamy Studentów SGGW na doroczną konferencję Euroleague for Life Sciences- ELLS. Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji ELLS i zaprezentować swoją pracę naukową (np. dyplomową) na międzynarodowym forum zgłoś się już teraz! Termin na przesyłanie abstraktów upływa 15 czerwca 2020 r.

University of Natural Resources and Life Sciences Vienna będzie organizatorem konferencji naukowej zaadresowanej do studentów dziesięciu uczelni przyrodniczych z całego świata, zgrupowanych w organizacji nazywanej EUROLIGĄ. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2020 roku i po raz pierwszy w historii odbędzie się w sposób wirtualny.

Szczegółowe informacje dostępne pod linkiem:

Strona internetowa konferencji

Każdy student SGGW ma szansę wziąć udział w tym wydarzeniu*. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego) i wyśle abstrakt.

Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.

Tegoroczne hasło przewodnie konferencji brzmi:

The World of Tomorrow – A Green and Sustainable Society’

Subthemes:

• Green innovation and technology
  • Circular and bio based economy
  • Rural and urban development for thriving communities
  • Food and health for the next generation

Jak rozpocząć przygotowania?

Po pierwsze zadecydować, czy chcesz zaprezentować wyniki w formie ustnej prezentacji czy posteru.
Następnie należy zarejestrować się na stronie i przesłać abstrakt (czyli ogólny zarysu projektu wg instrukcji

Termin na nadsyłanie abstraktów upływa 30 czerwca 2020.

*Warunki uczestnictwa:

• konferencja jest przeznaczona dla studentów posiadających status studenta SGGW w roku akademickim 2020/2021.
  • w konferencji mogą brać również udział studenci I-ego roku studiów doktoranckich.

Wyniki ostatecznej selekcji będą opublikowane pod koniec sierpnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Relacja z poprzedniej konferencji ELLS:

Zdjęcia 2019

Webalbum ELLS Scientific Student Conference 2019

Film 2019

ELLS Scientific Student Conference 2019 -  an overview!