listopada

Studenci SGGW wśród nagrodzonych w konkursie StRuNa

W konkursie StRuNa w kategorii Konferencja Roku zwyciężyła Międzyuczelniana Konferencja Biotechnologiczna „Symbioza” im. prof. Krzysztofa W. Szewczyka. Organizatorem konferencji jest Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza”, tworzone przez studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego.

Zwycięzcy tegorocznej edycji zostali ogłoszeni 16 listopada 2019 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie Interdyscyplinarnego Kongresu Akademickiego Ruchu Naukowego „IKONA 3”.

Nagrody przyznano w 11 kategoriach: Projekt Roku, StRuNa-Human, StRuNa-Med, StRuNa-Tech, StRuNa-Science, StRuNa-Art, Wyprawa Roku, Konferencja Roku, Koło Naukowe Roku, Debiut Roku i Opiekun Naukowy Roku.

Konkurs StRuNa jest częścią Programu Studenckiego Roku Naukowego, realizowanego pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.