stycznia

Spotkanie przedstawicieli IAAS w Szkole Głównej Gospodartswa Wiejskiego

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje, że w dniach 28.12.2013 - 03.01.2014 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się coroczne spotkanie narodowych komitetów stowarzyszenia IAAS (International Association of students in Agricultural and related Sciences).

W wydarzeniu uczestniczyło 47 studentów z 16 państw, w tym z: Słowenii, USA, Szwajcarii, Grecji, Finlandii, Meksyku, Hiszpanii, Kanady, Szwecji, Czech, Holandii, Włoch, Niemiec, Ukrainy, Gruzji i Chorwacji. W ramach spotkania, podsumowującego kolejny rok działalności organizacji, omówiono sytuację rolniczą w poszczególnych krajach. Zorganizowano także warsztaty edukacyjne dla uczestników i wycieczkę do gospodarstwa szkółkarskiego oraz tłoczni soków owocowych.