stycznia

SGGW SCIENCE - kanał popularyzujący naukę na YouTube

SARS-CoV-2 i jego konsekwencje, czyli błyskawiczne przejście z tradycyjnej formy nauki do formuły w pełni zdigitalizowanej skłoniło nas do stworzenia odrębnego kanału, na którym publikujemy wykłady i ćwiczenia.

Prezentowane treści są skierowane do studentów SGGW, ale także do kandydatów na studia na naszej uczelni oraz do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych różnorodną tematyką przedstawianą przez naszych naukowców.

Zaletą wykładów on-line jest niewątpliwe fakt ich szerokiej dostępności – o każdej porze i z każdego miejsca można zdobywać nowe informacje i poszerzać swoją wiedzę.

Zapraszamy do subskybowana SGGW SCIENCE na platformie YouTube.

Serdecznie dziękujemy wszystkim widzom i subskrybentom naszego kanału, a szczególne podziękowania kierujemy pod adresem wykładowców, którzy zechcieli w tej właśnie formie podzielić się swoją wiedzą. Jesteście Państwo najlepszą wizytówką naszej uczelni!