września

SGGW na Kongresie BioExpo

Kongres BIOEXPO 2019 to trzydniowe wydarzenie, które towarzyszyć będzie pierwszym i największym w Polsce targom dla branży BIO. Wydarzenie to kompleksowo podejmuje tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości, porusza również tematykę zdrowia, zagrożenia jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej Planety i wiele innych. W ramach kongresu odbędą się również szkolenia dla branży, pokazy kulinarne czy warsztaty. Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych, organicznych wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów.

11.10.2019

ZARZĄDZANIE, MARKETING I KONSUMENT NA RYNKU ŻYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ

14:30 – 14:40 Idealiści, pragmatycy, roślinożercy czy mięsożercy? Jacy są konsumenci żywności ekologicznej?
prowadzenie: Dr hab. Sylwia Żakowska-Biemans, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

14:40 – 14:50 Modele zarządzania na rynku żywności ekologicznej w Polsce
prowadzenie: Dr Dagmara Stangierska, Wydział Ogrodnictwa, Biologii i Architektury Krajobrazu SGGW

14:50 – 15:00 Strategie marketingowe na rynku żywności ekologicznej w Polsce